Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne przylgowe

Drzwi przylgowe to w Polsce klasyka. Można je spotkać w niemal każdym domostwie, ich budowa charakteryzuje się tym, że podczas zamknięcia zawiasy są widoczne a między ościeżnicą a skrzydłem znajduje się uskok. Tak naprawdę, drzwi tego typu będą odpowiednim wyborem dla każdego, kto lubi prosty i niezbyt przekombinowany styl.

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

To opcja odpowiednia dla nowoczesnych mieszkań/domów. W połączeniu z dobrze dobranym wyposażeniem wnętrza robią spore wrażenie. A czym charakteryzują się drzwi bezprzylgowe? Jedynym ale znaczącym elementem odróżniającym je od drzwi klasycznych przylgowych, to ukryte zawiasy i fakt, że skrzydło z ościeżnicą tworzą jednolitą powierzchnię. 

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą

Niezależnie od tego, czy kupujemy drzwi przylgowe czy bezprzylgowe lub jeszcze jakiś inny rodzaj w czymś muszą one być osadzone, czyli w ościeżnicy (element montowany w ścianie). Skrzydło drzwiowe można kupić osobno i dołączyć do niego taką ościeżnicę, jaką uważamy albo zakupić zestaw dopasowany designem i kolorem. Przy kupowaniu osobnym trzeba zwrócić uwagę na wymiary drzwi i ościeżnicy tak, aby do siebie pasowały. 

Drzwi Barański

Barański to firma z długim stażem i dużym doświadczeniem posiadająca liczne certyfikaty. Firma z historią, która obecnie dysponuje najnowszymi technologiami, pozwalającymi na tworzenie najlepszych jakościowo produktów. Barański dysponuje szerokim asortymentem drzwi począwszy od wejściowych ale również wewnętrznych, zarówno w wersji retro jak i we współczesnym wzornictwie, takie kategorie można znaleźć w ich sklepie internetowym.

Drzwi Dre

Firma Dre to znany i poważany producent na Polskim rynku. Jej produkty charakteryzują się świetną jakością oraz ogromnym wyborem, od drzwi szklanych, przez antywłamaniowe, po oparte na wzorze marmuru.W ich asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie.

Drzwi Porta

Firma Porta charakteryzuje się fachowym doradztwem w kwestii wyboru drzwi oraz bezpiecznymi zakupami dzięki ich programowi ochrony klientów. Pracownicy i zarządcy firmy starają się działać tak, aby klientom zawsze było, jak najwygodniej. Połączenie obsługi klienta z wysokojakościowymi produktami sprawia, że Porta ma wielu zwolenników w całej Polsce.

drzwi Barański

Białe, płaskie drzwi to element wystroju wnętrza, który zawsze się sprawdzi. Zastosowane w tym wypadku drzwi wewnętrzne Barański w wersji bezprzylgowej idealnie pasują do tego wnętrza. Warto zaznaczyć, że dodatkowo zastosowaliśmy drzwi z odwrotną przylgą dzięki czemu od strony korytarza otrzymaliśmy identycznie wyglądające drzwi.

drzwi bezprzyLgowe BIAŁE

zabudowa ściany

Zabudowa ściany jest obecnie coraz częstszym wyborem klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy niewidoczne drzwi a zarazem piękną powierzchnię naturalnego dębu.